oyun indir servisimiz ile onlarca oyuna anında ulaşın. google chrome indir programı ile internette hızlı gezinin. firefox indir programı ile internette hızlı gezinin. skype indir yükleyerek sohbete başlayın.

Ülkemizde biline en önemli beslenme problemrinden birisi, aşırı derecede beyaz ekmek yeme alışkanlığıdır. Beyaz beyaz ekmekekmek ülkemizde alınan günlük kalori miktarının hemen hemen yüzde otuzunu oluşturuyor olmaktadır. Kültürümüzde ekmeksiz yemek yeme alışkanlığı hiç bir şekilde olmadığından ekmek, özellikle Anadolu’da en fazla tüketilen besin maddesidir. Eski zamanlarda köylerde tam buğday unundan ekmek yapılırken bugünlerde bu alışkanlık ter ek dilimiş ve köylerin çoğunda fırınlar açılarak beyaz ekmek tüketimi gittikçe popüler bir kültür halini almıştır.

 

Beyaz ekmek hiç bir şekilde besleyici bir değer bulundurmayan, posa, vitamin ve mineralden yoksun bir ekmektir. Buğdayın içindeki tüm değerli besin maddeleri ekmek yapımında atılmaktadır. Bu ekmek ile sadece mide doldurmakta, açlığı bastırmakta, buna karşılık da kan şekerini yükseltmekte, bağırsaklarda sağlık sorunları ortaya çıkmakta ve gerekli mineral ve vitaminler alınamamaktadır.

 

 

Tam buğday unundan yapılan ekmekte ise çinko, iyot, E vitamini, omega-3, kalsiyum, Portein, karbonhidrat, d vitamini vardır ve bu ekmekle beslenen kişilerde şişmanlık, kalp ve damar hastalığı, kanser riski çok daha az görülür. Tam buğday ekmeğinde kepek ve posa bulunduğunda kabızlık gibi sorunlara yol açmamaktadır. Bu kadar besleyici bir değere sahip olan tam buğday ekmeği yerine beyaz ekmeği tercih edenlerde ilerde büyük sağlık sorunları ortaya çıkacaktır.

Yetkili Satıcı
Lida Bilgilendirme
Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | lida zayıflama hapı
Uyarı!... Lida bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden lidasatisitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.
Tüylerinizi dökebilmek için hamam otu yağı kullanabilirsiniz. alkadays alkali diyeti yapmanıza yardımcı olur. red honey kırmızı bal ile sizde gücünüze güç katabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüy problemleri başladı. tüy dökücü ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz.fat block yağ yakıcı ile kısa sürede kilo vermek. biber hapı ile yaza formda girmek çok kolay. fx15 ve fx15 ile zayıflayın. rephair saçlarınızı güçlendirir. formoline kısa süreda zayıflatırken rx1 kalıcı zayıflatır. royal honey ve gergedan boynuzu sizi güçlendirir. zayıflama ayakkabısı sizi kalıcı zayıflamaya yönlendirir. lida zayıflama hapı en etkili üründür.